Logistyka

Naszym atutem jest elastyczne dopasowanie nowoczesnych usług logistycznych w sposób spełniający wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Dysponujemy magazynem wysokiego składowania o dużej powierzchni, strzeżonym przez system monitoringu wizyjnego oraz wysoce wykwalifikowanym zespołem pracowników.

Magazynowanie

Wychodząc na przeciw indywidualnym potrzebom Klientów, proponujemy rozwiązania magazynowe które wspierają stabilny rozwój ich firm oraz pomagają w budowaniu sukcesu. Towary z różnego rodzaju branż znajdą swoje miejsce w naszym bezpiecznym magazynie, a nasz doświadczony personel skoordynuje proces magazynowania.

Konfencjonowanie

Z pomocą nowoczesnych urządzeń oraz wykwalifikowanej kadry możemy zaoferować Państwu szeroki wachlarz usług z zakresu konfekcjonowania i pakowania. 

Transport

W związku z rozwojem rynku transportowego staramy się umożliwić naszym Klientom transport wielu ładunków, wykraczających poza oferty standardowe. Usługi w tym zakresie staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Własny tabor samochodowy pozwala nam w pełni kontrolować cały proces transportowy.

Napisz do nas